Jak polscy kibice szykują się do dopingu?

Euro 2012 to największa impreza sportowa w historii Polski, więc nic dziwnego, że już od kilku tygodni cały naród mobilizuje się do wzmożonego kibicowania. Jak zamierzamy przeżyć mecze naszej kadry?

Bez względu na to, czy idziemy na mecz, czy pozostaniemy w domu – praktycznie każdy będzie kibicował reprezentacji Polski w trakcie tych mistrzostw. Doping będzie tym intensywniejszy, że wreszcie rozgrywki odbywają się w naszym kraju. Już od kilku tygodni w większości sklepów sieciowych bez problemu można znaleźć najważniejsze akcesoria kibica.

doping euro

Czapki, kapelusze, koszulki to norma, bo w końcu trzeba odpowiednio wyglądać. Do tego niemal obowiązkowe są trąbki, które mają pozwalać na stworzenie idealnej atmosfery w czasie meczu.

Bez większego problemu znajdziemy również specjalne kredki do twarzy, które szybko i sprawnie pozwolą narysować na twarzy flagę Polski. Żeby nie spędzać tych chwil w samotności, możemy wybrać się do strefy kibica. Specjalnie zorganizowane miejsca w środku miast – nie tylko tych, w których znajdują się stadiony, ale również mniejszych, pozwalają wspólnie kibicować, śpiewając i bawiąc się w najlepsze. Oczywiście, również w wielu knajpach i barach również będzie można spotkać się, by obejrzeć najważniejsze mecze.

To nie tylko okazja do obejrzenia piłkarskich rozgrywek, ale i do przeżycia jednoczących chwil podczas wspólnego śpiewania hymnu, do którego od dłuższego czasu zachęcają popularne spoty telewizyjne.